כולנא מלכים

אחרי ההצלחה האדירה של השש-בש הירושלמי, כולנא ירושלים גאה להציג את פרויקט השחמט החדש: כולנא מלכים.
בפרויקט לוקחים חלק 30 תלמידות ותלמידי כיתות ח' מבתי הספר 'קשת' ובית הספר המקיף בבית צפאפא. בין שני בתי הספר מפרידה רק מסילת הרכבת הישנה ומספר דקות נסיעה.
באמצעות משחק המלכים – השחמט נפגשים התלמידים משני בתי הספר באופן שבועי קבוע ולומדים יחד את יסודות המשחק ואת סוד ההצלחה של המפגש המשותף.

הפרויקט שיצא לדרך בתחילת שנת הלימודים הוא חלק מ"מעשים טובים בשם דניאל שגב" , שהיה גם חובב שח מצטיין וזוכה לתמיכתה של המשפחה וכן לתמיכה רחבה מצד הצוותים החינוכיים בשני בתי הספר ומועדון 'הירושחמט'- מועדון השח הגדול בירושלים.

בכדי להצליח לעמוד בכל יעדי הפרויקט השנתיים- המשך קיום רציף של מפגשים משותפים עד לסוף השנה, יציאה לסיורי גיבוש, הוצאת מילון שחמט ערבי עברי ועריכת אירוע סיום שח חגיגי שיהיה פתוח גם לקהל הרחב אנו זקוקים לתמיכה נוספת בסך 25,000 ₪.

יחד איתכם, נהפוך את הפרויקט למודל מצליח של מפגש מהנה ומפתח בין בני נוער ערבים ויהודים. את הצעדים הראשונים על הלוח כבר עשינו, עכשיו אנחנו זקוקים לעזרתכם.

הצטרפו אלינו !

  • כל תרומה לפרוייקט בסך 100 ש"ח ומעלה תזכה את התורם בפקק לבקבוק יין בצורת כלי שח.
  • כל תרומה  בסך 350 ש"ח ומעלה תקנה לתורם את הזכות להשתתף במשחק סימולטני מול רב אומן באחד מאליפויות 'ירושחמט' במהלך שנת 2019.
  • כל תרומה בסך  550 ש"ח ומעלה תזכה את התורם  בשיעור פרטי של שעה עם רב אומן בשחמט. שפות השיעור המוצעות : ערבית, עברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית ורוסית.

לתמיכה בפרויקט לחץ כאן

לעמוד הפרויקט לחץ כאן

לפרטים נוספים מוזמנים לכתוב לנו למייל-

shayna@134.209.225.65